BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE

W dniu 7 lutego 2014 roku odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne emerytów i rencistów z nowym Komendantem Miejskim PSP w Częstochowie bryg. mgr inż. Sławomirem Olbrysiem i Zarządem Koła ZEiR RP. Komendant Sławomir Olbryś przedstawił swoją drogę zawodową związaną w większości z miastem Częstochowa. Na spotkanie został zaproszony Prezes Zarządu Wojewódzkiego, którego reprezentował jego zastępca kol. Roman Szłapa.

 


Spotkanie zagaił Komendant Miejski, a jego zastępca st. bryg. mgr inż. Janusz Benduch przedstawił w sposób ogólny dokonania komendy w ubiegłym roku oraz omówił sytuację pożarowo-operacyjną za ubiegły rok.
Prezes Koła Czesław Mikuła przedstawił treść nowych uchwał Zarządu. Jedna wprowadza zmianę ilości dyżurów członków Zarządu Koła z dwóch do jednego w miesiącu. Druga wprowadza obowiązek wpłaty 50 zł od osoby przedpłaty na wycieczki organizowane w roku bieżącym (do Berlina i w Bieszczady). W związku z obchodzeniem XX-lecia struktur naszego związku, Roman Szłapa przedstawił zamierzenia i dokonania Zarządu Wojewódzkiego oraz Zarządu Głównego. Podziękował za zaproszenie na spotkanie oraz życzył wszystkiego najlepszego uczestnikom biesiady. Zaprezentował piękny banner Zarządu Głównego naszego związku który po odpowiedniej aranżacji zakupi także nasze Koło.
Spotkanie umilały przeboje muzyki tanecznej przygotowane przez DJ-a. Spotkanie towarzyskie i zabawa taneczna trwały do godziny 20.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 3
W tym miesiącu: 13
W tym roku: 132
Ogółem: 756