BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Spotkanie Wigilijne

22.12.2017

Spotkanie Wigilijne to już strażacka tradycja. Rozpoczyna ono okres świąteczno-noworoczny.

Jest okazją do spotkania się strażaków pracowników cywilnych i osób, z którymi Komenda Miejska PSP w Częstochowie współpracuje na co dzień przy realizacji kompetencyjnych zadań. To też czas na złożenie życzeń świątecznych i noworocznych oraz podziękowań za strażacki trud i służbę.

Podczas spotkania Komendant Miejski PSP w Częstochowie st. bryg. Jarosław Piotrowski podziękował również za pomoc i współpracę Parlamentarzystom ziemi częstochowskiej, przedstawicielom samorządu terytorialnego Miasta Częstochowy i Powiatu Częstochowskiego, służbom mundurowym, instytucjom i stowarzyszeniom realizującym działalność ratowniczą.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 3
W tym tygodniu: 7
W tym miesiącu: 42
W tym roku: 988
Ogółem: 1408