BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Szlachetna paczka

18.12.2017

Szlachetna paczka łączy biednych i bogatych. Szlachetna paczka daje impuls do zmiany. Szlachetna paczka dostrzega i odkrywa potencjał w każdym człowieku”

Z inicjatywy pracowników cywilnych oraz funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, zorganizowano zbiórkę pieniędzy w ramach XVII edycji Szlachetnej Paczki dla rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Dla wybranej rodziny zakupiono sprzęt AGD (m.in. pralkę, odkurzacz, żelazko), jak również artykuły spożywcze, chemię gospodarczą oraz komplet pościeli.

W dniu 09 grudnia 2017 roku delegacja strażaków Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, w obecności wolontariusza Szlachetnej Paczki, przekazała wszystkie świąteczne prezenty potrzebującej rodzinie.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 5
W tym miesiącu: 28
W tym roku: 482
Ogółem: 579