BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

13.11.2017

W dniu 11 listopada 2017r. podczas zmiany służby w Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, w związku z obchodami 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyło się uroczyste wciągnięcie flagi Państwowej na maszt.

W celu godnego uczestnictwa Państwowej Straży Pożarnej w obchodach Narodowego Święta Niepodległości uroczystego podniesienia flagi dokonano w jednostkach organizacyjnych PSP na terenie całego kraju.

Komenda Miejska PSP w Częstochowie uczestniczyła również w lokalnych obchodach Święta Niepodległości na terenie miasta Częstochowy.

11 listopada jest patriotycznym świętem wszystkich Polaków – upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości  w 1918r., po 123 latach zaborów (1795-1918).

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 3
W tym tygodniu: 7
W tym miesiącu: 33
W tym roku: 604
Ogółem: 934