BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Spotkanie z przedstawicielami organów administracji budowlanej

26.10.2017

W dniu 23 października 2017 roku w Komendzie Miejskiej PSP w Częstochowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami organów administracji budowlanej tj. Powiatowymi Inspektorami Nadzoru Budowlanego dla miasta Częstochowy i powiatu częstochowskiego oraz Naczelnikami Wydziałów Administracji Architektoniczno-Budowlanej miasta Częstochowy i powiatu częstochowskiego.

W trakcie spotkania odniesiono się do dotychczasowej współpracy oraz skupiono się na prowadzeniu dalszych działań dotyczących nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem przepisów prawa budowlanego oraz ochrony przeciwpożarowej.
Ponadto w związku z rozpoczynającym się okresem grzewczym w trakcie spotkania podpisano wspólny apel przypominający o podstawowych zasadach bezpiecznego użytkowania budynków w okresie zimowym.

 Apel 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 6
W tym miesiącu: 24
W tym roku: 524
Ogółem: 937