BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

04.08.2017

W dniach 04.08.2017 r. w Parku wypoczynkowym "Lisiniec" oraz 07.08.2017 r. na akwenie wodnym "PAJĄK" w Konopiskach odbyły się kolejne spotkania profilaktyczno-prewencyjnych organizowane w ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na dzień 14.08.2017 r. godz. 10:00 na akwenie wodnym "PAJĄK" w Konopiskach.

Pokazy oraz pogadanki poprowadzą strażacy oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Częstochowie. Pokaz sprzętu oraz prelekcja na temat bezpiecznych zachowań nad wodą przeznaczone będą dla wszystkich chętnych osób wypoczywających nad zbiornikami wodnymi.  W ramach przedmiotowego przedsięwzięcia będzie można m.in. uczestniczyć w praktycznych zajęciach udzielania pierwszej pomocy z użyciem naszych fantomów.

Gorąco zapraszamy do udziału.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 3
W tym miesiącu: 18
W tym roku: 451
Ogółem: 749