BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Szkolenie podstawowe strażaków OSP

22.08.2012

Szkolenie podstawowe strażaków OSP

Uwzględniając potrzeby szkoleniowe jednostek OSP, zgodnie z planem szkolenia na rok 2012 w dniu 09 września 2012r. o godz. 9 00, planujemy rozpocząć szkolenie podstawowe strażaków OSP (realizowane jednoetapowo).
Zajęcia odbywać się będą w dni wolne od pracy /soboty i niedziele/ w siedzibie KM PSP Częstochowa ul. Sikorskiego 82/94 oraz wyznaczonych JRG KM PSP Częstochowa.

W dniu 07 października 2012 r. o godz. 9:00, planujemy rozpocząć szkolenie podstawowe strażaków OSP z terenu gmin Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Lelów i Przyrów (realizowane jednoetapowo). Zajęcia odbywać się będą w dni wolne od pracy /soboty i niedziele / w siedzibie OSP Przyrów ul. Częstochowska 7 oraz wyznaczonych JRG KM PSP Częstochowa.Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 5
W tym miesiącu: 27
W tym roku: 345
Ogółem: 1442