BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Wręczenie nagrody w konkursie plastycznym

06.08.2013

Wręczenie nagrody w konkursie plastycznym

W dniu 2013.08.05 Komendant Miejski PSP st. bryg. Zbigniew Hibner wraz z Zastępcą Komendanta Miejskiego PSP st. bryg. Januszem Benduchem wręczyli nagrodę za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Główną PSP.

 Galeria zdjęć

19 czerwca 2013 r. w siedzibie Komendy Głównej PSP odbyły się centralne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży. W posiedzeniu Centralnej Komisji Konkursowej wzięli udział artyści plastycy, pracownicy Wydziału Informacji i Promocji oraz innych biur Komendy Głównej PSP. Na eliminacje centralne dotarło wiele prac plastycznych wyłonionych przez Wydziały Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich z 16 województw. Temat tegorocznej edycji związany był z niebezpiecznym zagrożeniem, jakim jest tlenek węgla. Czad jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym – przez to tak bardzo niebezpiecznym, zwanym „cichym zabójcą”.

W kategorii uczniowie gimnazjalni III miejsce zajęła Karolina Błaszczak z Gimazjum nr 18 przy ul. Orkana w Częstochowie.

Komendant Miejski PSP w Częstochowie wręczył dyplom Komendanta Głównego PSP oraz nagrodę w postaci tabletu.

Poniżej prezentujemy pracę wykonaną przez Karolinę Błaszczak.Wszystkie prace można obejrzeć na stronie KG PSP

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 4
W tym miesiącu: 19
W tym roku: 181
Ogółem: 1109