BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Ćwiczenia na obiekcie Kościoła Parafialnego w Olsztynie

13.07.2013

Ćwiczenia na obiekcie Kościoła Parafialnego w Olsztynie

W czasie prowadzenia prac remontowych w budynku Kościoła Parafialnego P.W. Św. Jana Chrzciciela w Olsztynie doszło do zaprószenia ognia przez pracowników wykonujących prace budowlane. Z uwagi na konstrukcję wieży kościoła ogień rozprzestrzenia się na dach dzwonnicy.
Tak wyglądał scenariusz ćwiczeń które przeprowadzono w dniu 13 lipca 2013r.
Głownymi celami ćwiczeń było praktyczne sprawdzenie założeń dotyczących możliwości i czasu dojazdu do miejsca zdażenia przewidzianych sił i środków, zapoznanie ćwiczących z warunkami organizacji akcji na terenie obiektu oraz specyfiką występujących zagrożeń pożarowych, a także ogólne doskonalenie metod prowadzenia działań ratowniczych jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych.

GALERIA ZDJĘĆ

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 5
W tym miesiącu: 22
W tym roku: 246
Ogółem: 1121