BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Wizyta ratowników z Afganistanu w Częstochowie

02.09.2012

Wizyta ratowników z Afganistanu w Częstochowie

W związku z organizacją w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie szkolenia pt. "Szkolenia podstawowe z zakresu taktyki ratowniczo-gaśniczej i prewencj" Ratownicy z Afganistanu zwiedzili Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Częstochowie. Goście zapoznali się z funkcjonującymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi.

GALERIA ZDJĘĆ


Szkolenie realizowane jest w ramach projektu, sfinansowanego ze środków programu "Polska pomoc 2013". Przeprowadzone szkolenie przyczyni się do wzrostu kompetencji służb publicznych w Afganistanie, pozwalając na podniesienie efektywności wykonywania zadań, poprawę bezpieczeństwa oraz stanu środowiska naturalnego.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 4
W tym miesiącu: 20
W tym roku: 176
Ogółem: 1040