BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Ćwiczenia na terenie Parku Wypoczynkowego "Lisiniec"

17.07.2013

Ćwiczenia na terenie Parku Wypoczynkowego "Lisiniec"

Na zbiorniku wodnym "Pacyfik" zlokalizowanym na terenie Parku Wypoczynkowego "Lisiniec" przy ul. Kordeckiego w Częstochowie, przeprowadzono ćwiczenia doskonalące.
Scenariusz ćwiczeń zakładał, zsunięcie się do wody ze stromego brzegu zbiornika wodnego samochodu osobowego, w którym z relacji świadków były najprawdopodobniej 4 osoby. Dwie z nich wydostały się z samochodu ale jedna po chwili zniknęła pod wodą. Ponadto na powierzchni wody tworzy się plama ropopochodna.
W ćwiczeniach brały udział zastępy z JRG nr 1 i JRG nr 2 w Częstochowie, grupa płetwonurków z OSP Częstochowa, WOPR i Pogotowie Ratunkowe.

GALERIA ZDJĘĆ

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 1
W tym miesiącu: 12
W tym roku: 158
Ogółem: 963