BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019

14.11.2019

Towarzystwo Patriotyczne Kresy ks. Ryszard Umański w Częstochowie organizują akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Kresach (Wilno, Grodno, Lwów). Akcja oparta jest na idei charytatywnej i patriotycznej, która polega na zbiórce artykułów szkolnych, słodyczy, żywnościowych i maskotek dla maluchów. Zebrane dary zostaną przekazane polskim rodzinom i dzieciom zamieszkałym w Wilnie, Grodnie, i Lwowie.

Komenda Miejska PSP w Częstochowie na ten szczytny cel udostępniła salę sportową umożliwiając przygotowanie paczek. Organizatorzy mogą liczyć również na pomoc funkcjonariuszy Komendy Miejskiej PSP w pracach związanych z segregacją oraz odpowiedni zabezpieczeniem przesyłki do transportu.

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0
W tym tygodniu: 5
W tym miesiącu: 24
W tym roku: 494
Ogółem: 494