BIP KMPSP w Częstochowie

A A+ A++

Herb Państwowej Straży Pożarnej  Herb Miasta Częstochowa  Herb Powiatu Częstochowskiego

ul. Sikorskiego 82/94
42-202 Częstochowa

Napisz do nas na:
sekretariat@kmpsp.czest.pl

Zadzwoń do nas:
+48 34 361 55 21

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej
w Częstochowie

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Dowiedz się więcej

Upamiętnienie 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

02.08.2019

1 sierpnia 2019 roku funkcjonariusze Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie brali udział w uroczystościach związanych z obchodami rocznicy powstania warszawskiego, które rozpoczęły się od mszy świętej w kościele pw. Najświętszego Imienia Maryi w Częstochowie, której przewodniczył metropolita częstochowski biskup dr Wacław Depo. Po mszy świętej w hołdzie poległym pod Grobem Nieznanego Żołnierza zostały złożone wieńce.

Ponadto w godzinę, "W" aby oddać hołd powstańcom rozbrzmiały syreny alarmowe oraz sygnały dźwiękowe i  świetlne na samochodach ratowniczo-gaśniczych w częstochowskich jednostkach ratowniczo-gaśniczych.

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 1
W tym tygodniu: 4
W tym miesiącu: 19
W tym roku: 171
Ogółem: 271